W świecie sportu: 600000 zł dla klubu

5 lutego, 2024, autor: oprac.red.

KS Iskra Kielce dalej będzie promowała nasz region. Za 600000 zł wizerunek zawodników oraz marka klubu nadal będą wykorzystywana w promocji województwa świętokrzyskiego. W poniedziałek, 5 lutego, podpisano umowę.

KS-Iskra-Kielce
Umowę o współpracy promocyjnej podpisali w poniedziałek w siedzibie klubu marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Marek Bogusławski, prezes KS Iskra Kielce Magdalena Szczukiewicz oraz wiceprezes klubu Paweł Papaj.
Fot. kielcehandball.pl

Umowa obowiązuje do maja 2024 r. Zgodnie z jej zapisami, w klubowych mediach społecznościowych oraz innych materiałach promocyjnych klub zaprezentuje materiały poświęcone regionowi. Oczywiście opatrzone herbem oraz nazwą województwa. Ponadto, w trakcie meczów Industrii Kielce w Hali Legionów na bandach LED zobaczymy reklamy przedstawiające atrakcje turystyczne województwa świętokrzyskiego. Z kolei na koszulach meczowych sztabu trenerskiego podczas wszystkich spotkań do końca trwania umowy znajdzie się herb województwa. W trakcie organizowanych przez klub wizyt w szkołach zawodnicy namawiać będą do odwiedzania regionalnych atrakcji.

Zobacz koniecznie i nie przegap:

W świecie sportu

One thought on “600000 zł dla klubu”

Comments are closed.