O tym się mówi: Nie przegap, czyli wydarzyło się w Kielcach – 19 lutego 2024 roku

19 lutego, 2024, autor: oprac.red.

Korona już tylko lekko nad kreską, Legia przyjedzie bez kapitana i wiemy o której półfinałowe mecze Mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej. Nasze podsumowanie dla Was – 19 lutego 2024 r.

Korona już tylko lekko nad kreską
Górnik-Zabrze-Korona-Kielce
35 minuta meczu. Pierwszą bramkę dla Górnika Zabrze zdobywa… Dominick Zator.

Korona Kielce na zakończenie 21 kolejki PKO BP Ekstraklasy przegrała w Zabrzu.  Piłkarze Górnika Zabrze od dwóch miesięcy pensji nie dostają, a grają i wygrywają. Więcej napisaliśmy tutaj.

Legia przyjedzie bez kapitana

Za tydzień, w niedzielę 25 lutego, Korona Kielce, w 22 kolejce PKO BP Ekstraklasy zmierzy się z Legią Warszawa. Do Kielc przyjedzie osłabiona. Nie zagra podstawowy zawodnik zespołu z Warszawy Josue. Zobaczył tzw. „głupią” kartkę we wczorajszym  meczu z Puszczą Niepołomice (1:1). W 76 minucie, wykonując rzut wolny, bezmyślnie odepchnął rywala.  Dla kapitana Legii było to już 8 takie napomnienie w obecnym sezonie.

KS VIVE Kielce – MTS Kwidzyn – wiemy o której mecz
TVCOM.pl
11 lutego 2024 r., Lubin, KS VIVE Kielce – zwycięzcy turnieju 1/4 finałów Mistrzostw Polski w piłce ręcznej.
Fot. Ewa Osuch

Finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej z udziałem zawodników KS VIVE Kielce odbędzie się w Kielcach, w Hali Legionów 1 i 2 marca. Zobacz godziny rozpoczęcia półfinałowych meczów.

Zbadaj nerki. Bezpłatnie
bezpłatne-badania-Kielce
Nefrolodzy z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach zapraszają na bezpłatne badania w kierunku wczesnego wykrywania chorób nerek. W sobotę, 9 marca.

Przypominamy. Nefrolodzy z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach zapraszają na bezpłatne badania w kierunku wczesnego wykrywania chorób nerek. W sobotę, 9 marca.

Na bezpłatne badania należy się wcześniej zarejestrować telefonicznie. Szczegóły tutaj.

Na basen za darmo
na-basen-za-darmo
Z miejskich basenów można skorzystać za darmo.
Fot. kielce.eu

Przypominamy. W Kielcach, w ferie można popływać za darmo. Oczywiście nie wszyscy chętni i tylko w wyznaczonych godzinach. Więcej napisaliśmy tutaj.

Nie przegap – zobacz koniecznie:

O tym się mówi