Cytaty z tygodnia: Kamil Kuzera: Korona nie jest grą planszową

23 lutego, 2024, autor: oprac.red.

„Korona nie jest żadną grą planszową, jest po prostu naszą wartością, którą musimy szanować” – mówi Kamil Kuzera w reakcji na wczorajsze wydarzenia.

To reakcja na wczorajsze decyzje prezydenta miasta – odwołanie z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej Korony S.A. Piotra Dulnika, prezesa Suzuki Motor Poland, sponsora tytularnego kieleckiego klubu. Z Rady Nadzorczej Korony S.A. odwołany został także mecenas Jakub Kilarski, a ze starych członków tego grona został w niej jedynie bliski współpracownik Bogdana Wenty, mecenas Sławomir Gierada.

Kamil-Kuzera-Korona-Kielce
Kamil Kuzera, trener piłkarzy Korony Kielce.
Fot. archiwum

Trener piłkarzy Korony Kielce unika zazwyczaj poruszania kwestii pozasportowych. Tym razem zrobił wyjątek.

Nie da się przejść obojętnie wobec tego co się wydarzyło. Korona to jest duża odpowiedzialność. Nasz klub, który wspieramy, z którym jesteśmy na dobre i na złe, przechodził różne koleje losu. Zawsze jednak napotykał na swojej drodze dobrych, oddanych ludzi z pasją i sercem. Niewątpliwie taką osobą jest pan Piotr Dulnik. W momencie kiedy światła w klubie gasły, przyszedł i dał nam iskrę oraz nadzieję. Korona nie jest żadną grą planszową, jest po prostu naszą wartością, którą musimy szanować – stwierdził szkoleniowiec „żółto–czerwonych.

Zobacz koniecznie:

W świecie sportu

One thought on “Kamil Kuzera: Korona nie jest grą planszową”

Comments are closed.