O tym się mówi: Nie przegap, czyli wydarzyło się w Kielcach – 23 lutego 2024 roku

23 lutego, 2024, autor: oprac.red.

Korona – radni, rezolucja, prezes uratowany?, juniorzy zagrają o innej godzinie i rozpoczęliśmy cykl „Wybory samorządowe 2024”. Nasze podsumowanie dla Was – 23 lutego 2024 r.

Korona, radni, rezolucja

Korona-Kielce

W przyszłym tygodniu, w czwartek 29 lutego o godz. 12, odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta. W sprawie Korony Kielce. Radni przyjmą rezolucję. Wezwą Prezydenta Miasta Kielce, Bogdana Wentę do zaprzestania dokonywania zmian personalnych w klubie. Do zakończenia trwającej kadencji samorządu terytorialnego.

To reakcja na informacje „2 tygodnika kieleckiego” o planach zastąpienia Łukasza Jabłońskiego, Prezesa Zarządu Korona SA człowiekiem z bliskiego otoczenia prezydenta miasta. Jako pierwsi napisaliśmy o tym tutaj.

Korona nie jest grą planszową
Kamil-Kuzera-Korona-Kielce
Kamil Kuzera, trener piłkarzy Korony Kielce.
Fot. archiwum

Korona nie jest żadną grą planszową, jest po prostu naszą wartością, którą musimy szanować

– mówi Kamil Kuzera w reakcji na wczorajsze wydarzenia.

Więcej zobacz tutaj.

Zmiana terminu meczu juniorów KS VIVE Kielce
TVCOM.pl
11 lutego 2024 r., Lubin, KS VIVE Kielce – zwycięzcy turnieju 1/4 finałów Mistrzostw Polski w piłce ręcznej.
Fot. Ewa Osuch

Finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej odbędzie się w Kielcach, w Hali Legionów 1 i 2 marca. Nastąpiła zmiana godziny półfinałowego meczu KS VIVE Kielce – MTS Kwidzyn.

Wybory samorządowe 2024
Anna-Żmudzińska
Anna Żmudzińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Pilcha w Kielcach. Startuje w najbliższych wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z listy Trzeciej Drogi (Kielce i powiat kielecki).
Fot. arciwum

Rozpoczęliśmy cykl „Wybory samorządowe 2024”, w którym przedstawiamy startujących kandydatów. Na początek rozmowa z Anna Żmudzińska, dyrektor Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach, startującą w najbliższych wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Czytaj tutaj.

Nie przegap – zobacz koniecznie:

O tym się mówi