W świecie sportu: Bilety do Kolonii dostępne od godziny 14

23 maja, 2023, autor: oprac.red.

Paris Saint-Germain HB to rywal piłkarzy ręcznych Barlinek Industria Kielce w półfinale turnieju EHF Final4 Ligi Mistrzów. W drugim półfinale zagrają hiszpańska Barca (obrońca trofeum) i niemiecki SC Magdeburg. Dzisiaj (wtorek, 23 maja) o godzinie 14 startuje sprzedaż biletów.

Barlinek-Industria-Kielce-Final4
11 maja 2023 r.
Telekom Veszprem – Barlinek Industria Kielce.
Fot. Internet

Sprzedaż biletów będzie odbywała się wyłącznie w klubowym sklepiku na terenie Hali Legionów. Nie ma możliwości rezerwacji. Płatności klub przyjmuje wyłącznie w walucie EUR.

Organizator turnieju EHF Final4 Champions League przydzielił klubowi sektory nr 218, 629 oraz 630. Ceny wejściówek wynoszą 175 EUR (w sektorach górnych) oraz 325 EUR (w sektorach dolnych).

Przypomnijmy. Klub z Kielc w EHF Final4 Ligi Mistrzów zagra po raz szósty. Finałowy turniej tradycyjnie odbędzie się w niemieckiej Kolonii. Półfinały zaplanowano na sobotę 17 czerwca, mecze o medale odbędą się dzień później.

Świeżo upieczeni Mistrzowie Polski we współpracy z marką Hummel przygotują także okolicznościowe koszulki z okazji ponownego udziału drużyny Barlinek Industria Kielce w finałowym turnieju w Kolonii. Sprzedaż ruszy 8 czerwca.

Zobacz także:

http://2tk.pl/w-swiecie-sportu/mistrz-jest-jeden-pokonanym-klasy-brak/