O tym się mówi: Zagnańską nie pojedziesz

31 maja, 2024, autor: oprac.red.

W najbliższą niedzielę w Kielcach odbędą się zawody Pucharu Europy w Triathlonie. Czekają na więc ograniczenia i utrudnienia. Na dwa dni (w sobotę 1 i w niedzielę 2 czerwca) drogowcy wyłączą z ruchu fragment jezdni ul. Zagnańskiej, w stronę Zagnańska.

Puchar Europy w Triathlonie odbędzie się już 2 czerwca 2024 r. w Kielcach. W zawodach weźmie udział około 200 zawodników z całej Europy. Do Kielc przyjadą też kibice.

W związku z organizacją wydarzenia będziemy miś w mieście czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Drogowcy wprowadzą tymczasowy plan organizacji ruchu. Czasowo zmianie ulegną także trasy autobusów linii 4, 23, 33 i 112.

Zagnańską-nie-pojedziesz

W sobotę, 1 czerwca, już od godziny 6 zamknięta dla ruchu drogowego będzie wschodnia część jezdni ul. Zagnańskiej. Od skrzyżowania z ul. Jesionową/ul. Łódzką do wjazdu do marketów OBI i Merkury.

Z kolei w niedzielę, 2 czerwca od godz. 4 do 22 nie będzie dostępna dla ruchu drogowego część wschodniej jezdni ul. Zagnańskiej. Od skrzyżowania z ul. Jesionową/ul. Łódzką do skrzyżowania z ul. Witosa.

Objazd będzie przebiegał ul. Łódzką, ul. Olszewskiego oraz ul. Morawieckiego. W niedzielę nie będzie możliwości dojazdu samochodem do Cmentarza Piaski oraz ogródków działkowych.

Autobusy pojadą inaczej

W związku z czasowymi zmianami w organizacji ruchu na ul. Zagnańskiej autobusy linii:

  • 4 jadące w kierunku os. Sieje zostają skierowane od Jesionowej przez Łódzką, Olszewskiego, Morawieckiego. Dalej pojadą już wg właściwej trasy. W kierunku przeciwnym trasa nie ulegnie zmianie.
    • 23 jadące w kierunku Aresztu Śledczego zostają skierowane od Skrzetlewskiej przez Olszewskiego i Morawieckiego. W kierunku przeciwnym trasa nie ulega zmianie.
    • 33 jadące w kierunku Starogórskiej zostają skierowane od Zagnańskiej przez Łódzką, Olszewskiego, Morawieckiego. Dalej obowiązywać będzie właściwa trasa. W kierunku przeciwnym nie ulegnie ona zmianie.
    • 112 w kierunku os. Pod Dalnią pojadą od Jesionowej przez Łódzką, Olszewskiego i Morawieckiego. Na rondzie (przy skrzyżowaniu Zagnańskiej z Witosa) autobus zawróci i pojedzie wg swojej właściwej trasy. W kierunku przeciwnym trasa nie ulega zmianie.

Zagnańską-nie-pojedziesz

Zobacz też koniecznie:

O tym się mówi

One thought on “Zagnańską nie pojedziesz”

Comments are closed.