O tym się mówi: Utrudnienia dla kierowców w północnej części Kielc

19 marca, 2024, autor: oprac. red.

Już z soboty 23 marca na niedzielę 24 marca w mieście pojawią się kolejne utrudnienia dla kierowców. Tym razem na ulicach i ważnym skrzyżowaniu w północnej części Kielc. Potrwają kilka miesięcy.

Wszelkie utrudnienia związane są z przebudową w rejonie ulic Józefa Piłsudskiego, biskupa Mariana Jaworskiego i Orląt Lwowskich. Potrwają kilka miesięcy.

Firma Strabag planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu.

Kielce-utrudnienia-kierowcy Kielce-remonty-kierowcy Kielce-utrudnienia-kierowcy Kielce-utrudnienia-kierowcy remonty-kierowcy-wiadomości-kielce Kielce-utrudnienia-kierowcy

Grafiki: kielce.eu

Zamknięta dla ruchu zostanie północna jezdnia ulicy biskupa Marina Jaworskiego. Od skrzyżowania z ulicą Warszawską do skrzyżowania z ulicą Józefa Piłsudskiego. Ruch w obu kierunkach odbywał się będzie jezdnią południową.

Kierowcy nie przejadą także ulicą Józefa Piłsudskiego. Od skrzyżowania z Jaworskiego do skrzyżowania z Orląt Lwowskich wraz przez ich skrzyżowanie.

Na ulicy Orląt Lwowskich od rejonu wjazdu do przychodni i komisariatu policji do drogi przy bloku numer 68 obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy.

Objazdy zamkniętych odcinków wyznaczono ulicami Warszawską i Sikorskiego.

Więcej na portalu Miasta Kielce.

Szczegóły dotyczące zmian w komunikacji.

Nie przegap – zobacz koniecznie:

O tym się mówi

One thought on “Utrudnienia dla kierowców w północnej części Kielc”

Comments are closed.