O tym się mówi: Nie przegap, czyli wydarzyło się w Kielcach – 31 stycznia 2024 roku

31 stycznia, 2024, autor: oprac.red.

Kounkoud już na wolności, szpital bez dyrektor, a Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach zaprasza na bezpłatne badania – już w sobotę. Nasze podsumowanie dla Was – 31 stycznia 2024 r.

Kounkoud opuścił areszt
BENOIT-KOUNKOUD-Industria-Kielce
Benoit Kounkoud.
Fot. kielcehandball.pl

Skrzydłowy Industrii Kielce Benoit Kounkoud opuścił areszt w Paryżu – poinformował w serwisie społecznościowym X Damian Wysocki, dziennikarz portalu wkielcach.info. Prawnik Kounkouda poinformował francuskie mediom, że zawodnik zakwestionował zeznania kobiety, która oskarża go o próbę dokonania gwałtu. O zatrzymaniu Kounkouda pisaliśmy dzisiaj tutaj.

 

Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne – już w sobotę
Świętokrzyskie-Centrum-Onkologii
Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach.
Fot.onkol.kielce.pl

W najbliższą sobotę (3 lutego), Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne. Część akcji skierowana jest do kobiet w wieku od 45 do 74 lat – będą mogły skorzystać z bezpłatnej mammografii, z kolei panie od 25 do 64 roku życia – z darmowej cytologii. Obowiązują zapisy. Szczegóły podaliśmy tutaj.

Szpital bez dyrektor
Halina-Olendzka
Rok 2015. Halina Olendzka w Sejmie RP.
Fot. Facebook

Halina Olendzka została odwołana ze stanowiska dyrektora szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach. Szpitalem kierowała od 2016 roku. We wrześniu ub. roku otrzymała kolejną umowę – na 6-letnią kadencję.  Halina Olendzka to była posłanka PiS.

Nie przegap – zobacz koniecznie:

O tym się mówi