O tym się mówi: Industria zna rywali w Lidze Mistrzów

27 czerwca, 2024, autor: oprac.red.

Będzie bardzo ciężko, ale jeśli się chce grać o najwyższe cele, to nie pozostaje nic innego jak ograć wszystkich. Industria Kielce poznała rywali w Lidze Mistrzów w sezonie 2024/2025 Ligi Mistrzów.

Dzika-karta-Industria-Kielce

Losowanie grup Ligi Mistrzów w sezonie 2024/2025 odbyło się dzisiaj w Wiedniu. Industria poznała rywali w Lidze Mistrzów.

W „naszej” grupie B zagrają duński Aalborg Håndbold, niemiecki SC Magdeburg, hiszpańska Barça, węgierski OTP Bank – PICK Szeged, francuski HBC Nantes, chorwacki HC Zagrzeb i norweski Kolstad Håndball.

W grupie A zagrają Orlen Wisła Płock, węgierski Veszprém HC, francuskie Paris Saint Germain, duńska Fredericia Håndbold Klub, niemiecki Füchse Berlin, portugalski Sporting CP Lizbona, rumuńskie Dinamo Bukareszt oraz macedoński HC Eurofarm Pelister Bitola.

Warto też zwrócić uwagę, że rywale Industrii Kielce, to m.in.: obrońca tytułu Barcelona oraz finalista z ubiegłego sezonu – Aalborg. Ponadto również SC Magdeburg, czyli czwarty zespół ostatniego Final4.

liga-mistrzów-Industria-Kielce

Drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w grupach bezpośrednio awansują do ćwierćfinału. Zespoły z pozycji 3-6 w dwumeczu zagrają o najlepszą „ósemkę”. Spotkania będą rozgrywane w środy i czwartki. Pierwsza kolejka została zaplanowana na 11/12 września 2024 roku.
Final Four tradycyjnie odbędzie się w Lanxess Arena w Kolonii – 14 i 15 czerwca 2025 roku.
Zobacz także:

W świecie sportu

Zobacz też koniecznie:

O tym się mówi

One thought on “Industria zna rywali w Lidze Mistrzów”

Comments are closed.