O tym się mówi: 200 kierunków studiów, 5000 absolwentów

23 czerwca, 2023, autor: oprac.red.

Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach oraz Instytut Studiów Podyplomowych Andrago-Centrum zapraszają na studia podyplomowe. Oferują ponad 200 kierunków. Mury uczelni opuściło już ponad 5000 absolwentów.

Świętokrzyska-Szkoła-Wyższa

W dzisiejszym dynamicznym i konkurencyjnym świecie, edukacja odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesu zawodowego. Dalsze kształcenie – na studiach podyplomowych – może stanowić doskonałe narzędzie do rozwinięcia umiejętności, zdobycia specjalistycznej wiedzy oraz otwarcia nowych drzwi zawodowych.

Instytut Studiów Podyplomowych Andrago-Centrum to ceniona instytucja edukacyjna z bogatą historią i ugruntowaną reputacją. Oferuje wiele różnych programów studiów podyplomowych, które są dostosowane do potrzeb współczesnego rynku pracy.

Kierunki m in. z zakresu pedagogiki specjalnej

W ofercie Instytutu znajdują się kierunki m in. z zakresu pedagogiki specjalnej. Diagnoza i terapia pedagogiczna, logopedia, edukacja włączająca i integracyjna, edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ponadto integracja sensoryczna, przygotowanie pedagogiczne, studia przedmiotowe dla nauczycieli, studia z zakresu psychologii, nauk o zdrowiu, zarządzania.

Executive Master of Business Administration

Bardzo dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się studia na kierunku MBA.

Warto zaznaczyć, że absolwenci uzyskują świadectwo potwierdzające nabycie uprawnień do zasiadania w radach nadzorczych i zarządach spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Z kolei dzięki autorskiemu programowi i doświadczonej kadrze zyskują kompleksowe przygotowanie do realizacji celów biznesowych w warunkach wielokulturowości, kompetencje menedżerskie, zdolności przywódcze oraz umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania nowoczesnymi organizacjami.

Jedyne takie studia podyplomowe w Polsce

Nowością od nowego roku akademickiego będzie kierunek Gry i grywalizacja w edukacji – to jedyne takie studia podyplomowe w Polsce!

Najlepsi eksperci i ekspertki z zakresu edukacji i gier przedstawią na nich temat grywalizacji „od A do Z”. Pokażą, jak dobierać gry w zależności od potrzeb uczniów, nauczą jak projektować własne gry, czy też jak korzystać z najnowszych rozwiązań – na przykład z wirtualnej rzeczywistości. W wygodnej formie hybrydowej  przygotują do tego, aby zmienić edukacyjny świat na lekcjach.

Pojawią się również takie nowości jak: trener w oświacie, metodyka i metodologia pracy socjalnej, seksuologia, psychogeriatria, suicydologia, psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa. Ponadto pedagogika żłobkowa, a także MBA w ochronie zdrowia.

Cała oferta na stronie studia-kielce.pl oraz sswkielce.edu.pl
Studia podyplomowe w ŚSW to same zalety

Przede wszystkim, zajęcia prowadzone są przez świetnie przygotowanych i wykwalifikowanych wykładowców i praktyków, którzy posiadają bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu studenci mogą korzystać z wiedzy i umiejętności specjalistów, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w swoich dziedzinach.

Ponadto, co jest także niezwykle istotne, uczelnia zapewnia dogodne harmonogramy zajęć. Są one elastyczne. Umożliwiają studiowanie wszystkim tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie poprzez możliwość studiowania w systemie hybrydowym.

Kolejną zaletą jest praktyczne podejście do nauczania. Programy skupiają się na zdobywaniu umiejętności praktycznych, które mogą być bezpośrednio wykorzystane w miejscu pracy. W ramach studiów podyplomowych, studenci mają możliwość uczestniczenia w warsztatach, symulacjach i projektach praktycznych, które pozwalają im rozwijać umiejętności w realistycznym środowisku. Umożliwia to absolwentom studiów podyplomowych  przejście od teorii do praktyki w sposób bezproblemowy i efektywny.

Korzyści wynikające z ukończenia studiów podyplomowych

Są ogromne. Po pierwsze, ukończenie studiów podyplomowych uczyni Cię bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Pracodawcy coraz bardziej doceniają specjalistyczną wiedzę i umiejętności, które można zdobyć w ramach studiów podyplomowych.

Studia podyplomowe mogą również otworzyć drzwi do awansu zawodowego i nowych możliwości kariery. Dla osób, które są zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej, studia podyplomowe mogą dostarczyć niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby osiągnąć sukces jako przedsiębiorca.

Jeśli jesteś ambitny i chcesz zdobyć nową wiedzę, rozwijać swoje umiejętności i osiągnąć sukces zawodowy, studia podyplomowe w Instytucie Studiów Podyplomowych Andrago Centrum  Świętokrzyskiej Szkoły Wyższej są doskonałym wyborem. Otwórz nowe drzwi kariery i daj sobie szansę na rozwój w swojej dziedzinie. Dołącz do nas i rozpocznij swoją drogę do sukcesu już dziś!

Świętokrzyska-Szkoła-Wyższa
Świętokrzyska Szkoła Wyższa oferuje studia na atrakcyjnych kierunkach.
Fot. sswkielce.edu.pl

Świętokrzyska Szkoła Wyższa

ul. Duża 21
25-304 Kielce

www.sswkielce.edu.pl

e-mail: dziekanat@sswkielce.edu.pl
e-mail: swietokrzyska.szkola.wyzsza@wp.pl

tel. +48 503 187 000

Instytut-Studiów-Podyplomowych-Andrago-Centrum
Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach oraz Instytut Studiów Podyplomowych Andrago-Centrum zapraszają na ponad 200 kierunków studiów podyplomowych.
Fot. www.studia-kielce.pl

Instytut Studiów Podyplomowych Andrago-Centrum

ul. Duża 21
25-304 Kielce

http://www.studia-kielce.pl

e-mail: studia@konsorcjum.edu.pl

tel. + 48 730 506 730
tel. + 48 531 283 185

Zobacz także:

http://2tk.pl/o-tym-sie-mowi/kierunki-przyszlosci-studiuj-pedagogike-lub-prace-socjalna/