O tym się mówi: Bursztein odcina się od Suchańskiego i zaprasza na prezentację

1 marca, 2024, autor: oprac.red.

Maciej Bursztein, kandydat Stowarzyszenia Przyjazne Kielce na Prezydenta Miasta Kielce kategorycznie odcina się od Kamila Suchańskiego. Wydał oświadczenie. Zaprasza jednocześnie na jutrzejszą (sobota, 2 marca) prezentację w Grand Hotelu.

Maciej-Bursztein
Maciej Bursztein kategorycznie odcina się od kontrkandydata do urzędu – Kamila Suchańskiego.
Fot. Facebook
Oświadczenie

Ja, Maciej Bursztein, radny miasta Kielce, kandydat na urząd prezydenta Kielc oświadczam, że w najbliższych wyborach samorządowych nie zamierzam przekazywać nikomu swoich głosów.

W przestrzeni publicznej coraz częściej pojawiają się nieprawdziwe informacje dotyczące mojego rzekomego porozumienia z Kamilem Suchańskim w zakresie dzielenia się głosami wyborców. Coraz częściej dopytują też o to lokalne media. Dementuję wszystkie plotki, które pojawiły się na ten temat.

Jestem kandydatem niezależnym. Nie zawarłem porozumienia z żadną partią, a tym bardziej z żadnym innym kandydatem na prezydenta. Startuję w wyborach, bo chcę je wygrać i zmienić Kielce na lepsze.

Każdego dnia spotykam się z mieszkańcami, rozmawiam z nimi, wsłuchuję się w ich problemy, podaję rękę, patrzę prosto w oczy. Nie byłbym w stanie ich okłamywać. Jestem człowiekiem szczerym, prawdomównym, z ugruntowaną pozycją. Moje nazwisko jest znane nie tylko w Kielcach, ale też na świecie. To zobowiązuje mnie do podejmowania decyzji zgodnych z moim sumieniem i zasadami. A moją główną zasadą w życiu jest szczerość i honor.

Odcinam się od wszystkich plotek i kontynuuję kampanię wyborczą, bo zamiast skupiać się na wygryzaniu konkurencji mi zależy po prostu na zmianie miasta. Nie interesują mnie polityczne gry. Najważniejsi są dla mnie mieszkańcy i ich dobro. Dlatego działam dalej i już w najbliższą sobotę (2 marca) o godzinie 17:00 zapraszam wszystkich kielczan do Grand Hotelu, gdzie oprócz swojego programu wyborczego przedstawię również kandydatów na radnych miasta Kielce.

Zobacz także: