Wiadomości Kielce: Targi Pracy i Edukacji już 20 października

12 października, 2023, autor: oprac.red.

Miejski Urząd Pracy w Kielcach zorganizuje Targi Pracy i Edukacji. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Korona już 20 października, w godzinach 13:00-16:00.

Targi-Pracy-Edukacji-Kielce

To jeden z elementów Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który odbywa się pod hasłem „Talent i praca – to się opłaca”. Kielecki MUP włącza się w wydarzenie od lat.

Celem targów jest przede wszystkim zaprezentowanie ofert pracy. To również doskonała okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm, placówek edukacyjnych, instytucji szkoleniowych oraz publicznych. Osoby uczestniczące w Targach będą mogły zapoznać się z aktualnymi trendami panującymi na lokalnym rynku i skonsultować swoją ścieżkę kariery z pracodawcami.

Na targach pojawi się ponad 40 wystawców dysponujących wieloma ofertami pracy, staży, praktyk i szkoleń także w sieci EURES.

Zobacz najnowsze wydanie „2 tygodnika kieleckiego”:

http://2tk.pl/wydania/numer-492-2023/

Zaplanowano także inne atrakcje m.in.:

  • Firma FRONIUS POLSKA Sp. z o. o. Udostępni symulator spawalniczy, na którym będzie można sprawdzić swoje umiejętności spawalnicze, a dla najbardziej zaangażowanych przeprowadzi quiz z nagrodami.
  • Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach  zaprezentują samodzielnie uszyte stroje.
  • Akademia Makijażu i Stylu Ewy Filipeckiej. Zorganizuje pokaz wizażu i makijażu biznesowego, dla zainteresowanych polecamy wykład Ewy Filipeckiej pod nazwą „Jak Cię widzą tak Cię piszą- czyli jak dopasować strój i makijaż idąc na rozmowę kwalifikacyjną”.
  • Doradcy zawodowi z Centrum Wspierania Kariery Talent Office Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach poprowadzą interaktywną  strefę doradczą, gdzie na uczestników będą czekały kreatywne gry, krzyżówki, rebusy związane z zainteresowaniami zawodowymi edukacją oraz pracą.

Ponadto, dla wszystkich zainteresowanych, Miejski Urząd Pracy w Kielcach przygotował ciekawy konkurs z nagrodami na temat wiedzy o CV.

Patronat nad wydarzeniem objął „2 tygodnik kielecki”.

Zobacz także:

http://2tk.pl/okiem-eksperta/kompetencja-przyszlosci/