Wiadomości Kielce: B&B Hotel Kielce Centrum zaprasza

2 czerwca, 2023, autor: oprac.red.

W Kielcach mamy nowy hotel. Działa wprawdzie już od 8 maja, ale oficjalne otwarcie miało miejsce w czwartek. Poznajcie ceny.

B&B-HOTEL-Kielce-Centrum
Nowy hotel znajduje się na rogu ulic Warszawskiej i IX Wieków Kielc.
Fot. www.booking.com

B&B Hotel Kielce Centrum , czyli nowy hotel w naszym mieście, znajduje się na rogu ulic Warszawskiej i IX Wieków Kielc. 450 metrów od tzw. ścisłego centrum miasta. Mieści się w budynku po dawnym hotelu Ibisi. Został gruntownie wyremontowany. Działa dla sieci B&B Hotels.

Nasza sieć to rozsądny wybór dla gości, pracowników i inwestorów. Działamy w systemie „value for money”, co oznacza, że oferujemy jakość za korzystną cenę – przekonują zarządzający hotelem.

B&B-HOTEL-Kielce-Centrum
Obiekt oferuje 114 pokoi dwuosobowych.
Fot. www.booking.com

W B&B Hotel Kielce Centrum mieści się 112 dwuosobowych pokoi. Kolejne dwa są przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami. Wnętrza są jasne, wygodne i ergonomiczne. Zapewniono indywidualnie sterowaną klimatyzację, darmowe wifi, telewizor.

Przez całą dobę do dyspozycji gości jest B&B Shop z przekąskami oraz ciepłymi i zimnymi napojami. Na parterze znajduje się przestronne, klimatycznie urządzone lobby – tu uwagę zwraca tapeta z panoramą kieleckich budynków.

Co ważne w centrum Kielc – obiekt dysponuje miejscami postojowymi – w garażu podziemnym i na parkingu zewnętrznym.

Ceny

Pokój dwuosobowy – 199 zł/ doba

Śniadanie w formie bufetu – 45 zł/os.

Parking – 30 zł/ za dzień

W czasie targów często odbywających się w Kielcach cena za pokój będzie wyższa.

Zobacz aktualne wydanie „2tygodnika kieleckiego”:

http://2tk.pl/wydania/numer-01-2023/