W świecie sportu: Na początek w Kielcach z ŁKS. Sprzedaż karnetów na Koronę trwa

5 stycznia, 2024, autor: oprac.red.

Korona Kielce zna już terminy swoich pierwszych meczów rundy wiosennej w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Piłkarze z Kielc pierwszy, tegoroczny mecz o punkty zagrają  z Łódzkim Klubem Sportowym. Tydzień później pojadą do Zabrza na mecz z Górnikiem. Trwa sprzedaż karnetów.

Korona-Kielce-Ekstraklasa
Pierwszy mecz w Kielcach już 12 lutego.
Fot. archiwum

Korona – ŁKS

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 lutego na Suzuki Arenie. Start godzina 19. Przypomnijmy. Pierwsze spotkanie podopieczni Kamila Kuzery przegrali w Łodzi 1-2. Piłkarze ŁKS szorują po dnie ligowej tabeli, Korona gra lepiej, ale słabo punktuje. Jest w strefie spadkowej. Toteż dla obu zespołów będzie to istotny pojedynek w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na razie do bezpiecznego miejsca Korona traci 1 punkt, ale ma do rozegrania jeden zaległy mecz – z Rakowem Częstochowa.

Końcówka tabeli – rozegrane mecze, punkty, bramki
  1. Warta Poznań  19 19 20-26
  2. Korona Kielce  18 18 19-21
  3. Ruch Chorzów 19 13 22-34
  4. ŁKS Łódź          18 10 13-36

Górnik – Korona

Ten mecz też odbędzie się w poniedziałek, tyle, że tydzień później 19 lutego. Również rozpocznie się o godzinie 19. W I rundzie piłkarze z Zabrza wygrali 1:0. Na Suzuki Arenie. Przypomnijmy. Korona straciła bramkę w doliczonym czasie gry.

Trwa sprzedaż karnetów

W rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 Korona zagra w Kielcach 9 meczów. Na Suzuki Arenę przyjadą Raków Częstochowa* (zaległy mecz z rundy jesiennej), ŁKS Łódź, Legia Warszawa, Cracovia Kraków, Pogoń Szczecin, Stal Mielec, Radomiak Radom, Piast Gliwice i Ruch Chorzów.

Szczegóły – regulamin, ceny tutaj.

Zobacz także:

http://2tk.pl/category/w-swiecie-sportu/

One thought on “Na początek w Kielcach z ŁKS. Sprzedaż karnetów na Koronę trwa”

Comments are closed.